Personal pe vapor de croaziera

RSD

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru sfarsitul lunii februarie, inceputul lunii martie, la bordul unui vapour de croiziera, suntem in cautare de personal pentru urmatoarele posturi:
1. Femei de serviciu
2. Ospatari si ospatarite
3. Spalatori de vase

CERINTE

- Bune cunostinte de limba engleza SAU franceza SAU germana pentru femeile de serviciu si pentru ospatari si ospatarite (nivel B1 – B2)
- Cunostinte elementare de limba engleza SAU franceza SAU germana pentru spalatorii de vase (nivel A1-A2)
- Persoane dinamice, motivate, cu o foarte buna prezentare, o igiena ireprosabila, FARA TATUAJE. Personalul selectat trebuie sa reflecte imaginea companiei.
- Experienta, chiar si pe perioade scurte este un avantaj dar nu este o cerinta obligatorie. Ospatarii si ospataritele trebuie sa fie capabili sa poarte trei farfurii.

BENEFICII OFERITE

Particularitati :
- In perioada de sezon (martie-octombrie), anagajatii nu au posibilitatea de a-si lua concediu. Ulterior, au dreptul sa-si ia de 2 ori cate 2 saptamani si jumatate.

Oferta :
- Contract de munca semnat direct cu angajatorul
- Salariu net pe luna : 1 100 euro + bacsis + prime.
- Cazare in cabina de 3 persoane la bordul vasului unde se desfasoare activitatea si mese asigurate
- Asigurare de sanatate
- Posibilitati de avansare pentru candidatii cu bune cunostinte lingvistice.