PERSONAL feminin HOTEL RESTAURANT FRANTA

RESTO CENTRE VILLE COLMAR

Job expirat

RESPONSABILITATI

curatenie, intretinere hotel
servire restaurant
incasari
persoane de sex feminin, riguroasa, perfectionista,profesionista

CERINTE

cautam numai personal feminin ,experienta in domeniu hotelier minim 2 ani sau restaurant
cunostinte bune de limba engleza si minime de franceza
zambitoare
spirit comunicativ
fara vicii
aspect decent
Va rugam trimiteti CV uri cu poze ,fara intermediari,nu se percep comisioane , sunteti angajata direct de societatea franceza, cerem multa seriozitate si onestitate , pentru informatii sunati la numarul afisat in anunt, oferta valabila pana la data de 1 aprilie

BENEFICII OFERITE

masa
cazare
salar minim SMIC francais
ore de munca 39 pe saptamana
seriozitate onestitate corectitudine
fara intermediari

Hotel restaurant centrul orasului COLMAR , restaurant cu specific frantuzesc si german, hotel de 3 stele nou
tel 0033670713460
sau reprezentant in Romania 0040.741.682.503