OSPATARITA FRANTA

INTERIM ACTING EUROPE S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam pentru clientul nostru, hotel de 3 stele din Franta, ospatarita cu urmatoarele atributii:

- Realizarea mise en place-ului;
- Preluarea comenzilor;
- Servirea prompta a clientilor;
- Mentinerea standardelor de calitate si a procedurilor de igiena;
- Curatenia si intretinerea spatiului deservit.

CERINTE

- Limba franceza - nivel avansat;
- Diplome de calificare si recomandari;
- Experienta minim 2 ani pe un post similar;
- Foarte bune abilitati de comunicare;
- Abordare pozitiva, pro-client;
- Persoana responsabila, loiala, organizata si punctuala

BENEFICII OFERITE

- Contracte de munca pe perioade de 3 – 6 luni cu posibilitate de prelungire;
- Salariu motivant in concordanta cu experienta dobandita;
- Cazare asigurata gratuit de angajator;
- Transport asigurat;
- Asigurare medicala;
- Angajare imediata.

NU SE PERCEP COMISIOANE!!!

Interim Acting Europe este o companie specializata in domeniul recrutarii si leasingului de personal calificat pentru piata de munca interna si din strainatate, autorizata de Ministerul Muncii, Familiei si Protectiei Sociale.