OPORTUNITATE DE ANGAJARE MEDIC SPECIALIST RADIOLOG INTR-UN SPITAL PUBLIC DIN FRANTA

Medicis Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Contract de medic specialist RADIOLOG intr-un spital public de pe VALEA LOIREI, in departamentul Indre-et-Loire
- Post la timp plin (40ore/saptamina), 2 garzi pe luna
- Salarizare conform grilei spitalicesti franceze, intre 3800€ - 4000€/net/luna, garzile fiind platite suplimentar, intre 155€ si 464€
- Cadru de viata agreabil, in apropierea castelelor de pe Valea Loirei si in proximitatea orasului Tours, unul dintre cele mai importante centre industriale si comerciale din regiunea Centre

DOTARE SI ACTIVITATE:

- Radiologie conventionala
- Ecografie
- Mamografie
- CT

Echipa:

1 medic specialist radiolog, titular la timp plin

CERINTE

- Diploma de medic specialist
- Certificat de conformitate cu directivele europene privitoare la recunoasterea diplomelor si calificarilor profesionale
- Nivel conversational de limba franceza
- Capacitate de adaptabilitate
- Spirit de initiativa si vointa de a se integra intr-o echipa

BENEFICII OFERITE

• Nu percepem comision
• Va oferim detalii clare despre oferta/regiune
• Aveti libertatea de a alege independent modalitatea de invatare a limbii franceze
• Va oferim gratuit cazare si transport in tren pe perioada interviului de angajare
• Va ajutam in demersurile d-voastra de negociere cu angajatorul
• Va oferim asistenta pe intreaga perioada a inscrierii la Colegiul Medicilor din Franta

Cabinet de recrutare rom¿no-francez, aflat la Paris, specializat in sectorul medical.