Operator Plasma

TjobsRecruit

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru unul dintre clientii nostri din Franta, cautam urgent Operator pe masina cu taiere plasma si oxigen.
Masinile cu care se lucreaza sunt Messer.
Perioada contractului este pe 3 luni cu posibilitate de prelungire.

CERINTE

Operatorul trebuie sa aiba experienta pe o masina pentru decupare cu oxigen tip: MESSER Multhitherm CN 4 Chalumeaux ALPHA.
pentru decupare cu plasma tip: MESSER 260XD - Générateur Hypertherm 260 A - 1 torche
Deasemenea constituie avantaj permis pentru stivuitoare si instalatii de ridicat - pod rulant , electropalan

BENEFICII OFERITE

Alte informaţii

NU PERCEPEM NICI UN COMISION!
Data start: 25 Februarie

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.