OPERATOR MASINA DE DECUPAT CU LASER

Tjobs SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru o companie din Franta cu o experienta de peste 50 de ani in tinichigeria industriala recrutam operator de masina cu comanda numerica de decupat cu laser.

Responsabilitati:
- Operarea masinilor CNC de taiat cu laser;
- Tipul de tabla folosita: oțel galvanizat, pre-vopsit oțel, oțel inoxidabil, aluminiu, cupru, alamă, (0,5- 15 mm);
- Asigurarea mentenantei masinilor de taiat cu laser;
- Masini folosite :Masina laser Amada F1 4000W, Masina laser Trumpf 1800W;

CERINTE

- Experienta minim 2 ani pe o pozitie similara;
- Cunoasterea limbii franceze la nivel conversational;
- Diploma de calificare;
- Programarea masinilor;
- Gestiunea stocurilor de materie prima necesara pentru productie;
- Realizarea pieseslor pana la punerea la dispozitie pentru etapa urmatoare a procesului de productie;

BENEFICII OFERITE

- Perioada contractuala: 6 luni cu posibilitatea de obtinere a unui cotract pe perioada nedeterminata;
- Venitul total net este de 1800 Euro/Luna;
- Beneficii: cazarea si transportul asigurate;

NU SE PERCEPE COMISION!

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.