Operator Comenzi Lenjerie in FRANTA Lyon

SC FIORE COLLANTS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- facturare electronica
- pregatirea fizica a comenzilor de ciorapi si lenjerie
- manipulare marfa
Program 8.30-18.00 cu pauza de masa,
se lucreaza 6 zile din 7.
Locatie: Franta, Lyon, depozit Fiore.

CERINTE

1. Cunostinte de limba franceza scris si vorbit
2. Cunostinte operare PC avansat
3. Dna/Dra cu varsta 30-35 de ani
4. Experienta minim 3 ani in: comert-facturare-comenzi-distributie.
Este exclusa experienta ca: lucrator baruri-restaurante, promoter, activitate hoteliera sau menaj, activitate doar de inregistrari financiar-contabile.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- Contract de munca
- Cazare asigurata
- 1050 euro/luna
Este necesar sa dati raspunsuri complete intrebarilor din Mini Interviu Online;
Va rugam sa nu aplicati pentru post daca nu indepliniti TOATE cerintele postului. Multumim.
Doar persoanele selectate vor fi contactate pentru stabilirea interviului din Bucuresti. Daca va calificati in urma interviului, veti sustine o proba de lucru de 3 maxim 5 zile in depozitul nostru din Bucuresti. Se poate asigura cazare in Bucuresti in perioada probei de lucru.

DESCRIEREA FIRMEI

IMPORT-EXPORT CIORAPI-LENJERIE