Oferim locuri de munca in FRANTA

Eden Design

Job expirat

RESPONSABILITATI

RECRUTAM PERSONAL PENTRU ANGAJARE IN FRANTA, (contracte de 3-6-9 luni si pe durata nedeterminata) in domeniile: informatica, constructii (toate domeniile), metalurgie si prelucrarea metalelor, sudori (aluminiu, inox, etc.), industrie alimentara. Se cere cunoasterea limbii franceze cel putin la nivel mediu.
Salariu incepind cu 1100 euro/luna nett, contracte legale, asigurare sociala frantuzeasca, locuinta disponibila.
Rugam trimiteti e-mail cu CV si scrisoare de intentie la adresa:contact@edendesign-tm.com
Info.tel: 0720 401945,0728 563014

CERINTE

Se cere cunoasterea limbii franceze cel putin la nivel mediu.

Domeniile: informatica, constructii (toate domeniile), metalurgie si prelucrarea metalelor, sudori (aluminiu, inox etc.), industrie alimentara, repararea si intretinerea utoilajelor agricole.

BENEFICII OFERITE

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie recrutare personal si intermediere locuri de munca.