NOU- Joburi in Alsacia (Franta) Medicina muncii

Medicis Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Medicis Consult va ajuta sa obtineti un contract de munca nedeterminat in Alsacia, in apropierea orasului Strasbourg, la frontiera cu Germania, in candrul unei mari structuri inter-entreprises (a 4-a ca marime din Franta).
Bune conditii de formare profesionala si acompaniere de catre un medic specialist pentru demarajul activitatii.
Contract de medic salariat.
Sprijin pentru inscrierea la Ordinul medicilor si obtinerea autorizatiei de munca.

Cabinetul nostru a mai plasat deja in aceasta structura 2 medici romani.

Detalii puteti obtine scriindu-i Dnei CODICA: m.codica@medicis-consult.com

CERINTE

MEDIC SPECIALIST IN MEDICINA MUNCII
REZIDENT IN AN TERMINAL
DIPLOMA DE MEDIC SPECIALIST
FRANCEZA NIVEL MEDIU
INTERES PENTRU A LUCRA IN SISTEM INTERENTREPRISES IN FRANTA
SERIOZITATE

BENEFICII OFERITE

Salariu superior grilei conventiei colective CISME
Valorizare salariala in functie de anii de vechime
Pentru un profil cu 5 ani de experienta: 4400 € NET/luna
Tichete de masa
RTT, 5 saptamani de concediu
MUTUELLE (asigurare de sanatate privata)
Ajutor pentru gasirea unei locuinte
FORMARE PROFESIONALA SI LEGISLATIVA

Cabinet francez de selectie si plasare de medici romani in Franta, aflat la Paris. Nu percepem comision de colaborare candidatilor. Pentru interviul de angajare, asiguram transportul in tren si cazarea.

www.medicis-consult.com