MUNCITORI IN CONSTRUCTII

KREVIN

Job expirat

RESPONSABILITATI

KREVIN recruteaza MUNCITORI IN CONSTRUCTII pentru Franta.
Posturile disponibile sunt: sef de santier, sef de echipa, electricieni, rigipsari, gresieri/faiantari, dulgheri, sarpantieri, zidari.
-executarea lucrarilor de dulgherie, fierarie, zidarie, tencuiala decorativa si renovari pe diferite santiere civile;
-demolarea zidariilor vechi si recompartimentarea spatiului;
-constructii de vile, pereti de sustinere, scari, stalpi si cosuri de fum;
-executarea de finisaje interioare si exterioare.

CERINTE

-CUNOSTINTE DE LIMBA FRANCEZA LA NIVEL MEDIU - AVANSAT;
-persoane rezistente la efort fizic, energice si muncitoare;
-permis de conducere categoria B;
-seriozitate, punctualitate.

BENEFICII OFERITE

-oferim salarii ce variaza intre sumele de 1400 - 2000 euro/ luna brut;
-asiguram transportul din Romania in strainatate si retur;
-oferim cazare;
-posibilitatea de a colabora cu o societate straina.

DESCRIEREA FIRMEI

Strong people doing great things!

KREVIN iti ofera solutii in gasirea unui loc de munca. Depune-ti CV-ul si inregistreaza-te in competitia pentru cele mai bune locuri de munca scoase la concurs de companiile din Romania, Franta, Belgia, Germania si Italia. Odata inscris, consilierii nostri iti vor cauta un job care sa te reprezinte in functie de cerintele si criteriile tale.

Posturile pentru care recrutam sunt din diferite domenii de activitate: IT, Juridic, Media, Inginerie, Educatie, Arhitectura, Constructii, Financiar, Sanatate, etc.

Suntem prezenti in:

Agentie Bucuresti: Str. Calea Victoriei, nr. 155, scara 6, etaj 6, bloc D1, sector 1, 010096
tel/fax: 0213.110.585
email: contact-b@krevin.ro

Agentie Iasi: Str.Gavril Muzicescu nr.2, 700127
tel/fax: 0232.217.704
email: contact-is@krevin.ro

Agentie Suceava: Str. 6 Noiembrie, nr. 4, 720192
tel/fax: 0230.211.215
email: contact@krevin.ro

Agentie Bacau: B-dul. Unirii nr. 30, Birou 2, 600192
tel/fax: 0234.513.100
email:contact-bc@krevin.ro