MUNCITORI CONSTRUCTII METALICE

KREVIN

Job expirat

RESPONSABILITATI

KREVIN recruteaza MUNCITORI CONSTRUCTII METALICE pentru Franta.

- asamblarea si montarea de structuri metalice precum: balustrade, porti, usi din fier forjat/ otel/ inox;
- executarea de lucrari de debitare/ taiere cu circularul, taietorul cu flacara, ferastraul, freza, ghilotina etc;
- imbinarea elementelor si a pieselor din fier forjat, otel si inox prin sudura de tip Mig Mag si Tig;
- realizarea confectiilor metalice usoare in conformitate cu documentatia tehnica.

CERINTE

- experienta de peste 5 ani in meseria de lacatus- asamblator si sudor in tara sau strainatate;
- citirea si interpretarea planurilor tehnice;
- cunoasterea procedeelor de sudura de tip Mig Mag si Tig;
- CUNOSTINTE DE LIMBA FRANCEZA LA NIVEL INCEPATOR- MEDIU;
- disponibilitate de a pleca cu masina personala;
- permis de conducere, categoria B.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:

-cazarea si transportul sunt asigurate;
-salariul este de 1800€/luna brut.

Candidatii interesati pot trimite cv-ul la adresa de e-mail: consultanta@krevin.ro sau la numarul de fax: 0230 211 215.
Numai candidatii selectati vor fi contactati.
Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

DESCRIEREA FIRMEI

Strong people doing great things!

KREVIN iti ofera solutii in gasirea unui loc de munca. Depune-ti CV-ul si inregistreaza-te in competitia pentru cele mai bune locuri de munca scoase la concurs de companiile din Romania, Franta, Belgia, Germania si Italia. Odata inscris, consilierii nostri iti vor cauta un job care sa te reprezinte in functie de cerintele si criteriile tale.

Posturile pentru care recrutam sunt din diferite domenii de activitate: IT, Juridic, Media, Inginerie, Educatie, Arhitectura, Constructii, Financiar, Sanatate, etc.

Suntem prezenti in:

Agentie Bucuresti: Str. Calea Victoriei, nr. 155, scara 6, etaj 6, bloc D1, sector 1, 010096
tel/fax: 0213.110.585
email: contact-b@krevin.ro

Agentie Iasi: Str.Gavril Muzicescu nr.2, 700127
tel/fax: 0232.217.704
email: contact-is@krevin.ro

Agentie Suceava: Str. 6 Noiembrie, nr. 4, 720192
tel/fax: 0230.211.215
email: contact@krevin.ro

Agentie Bacau: B-dul. Unirii nr. 30, Birou 2, 600192
tel/fax: 0234.513.100
email:contact-bc@krevin.ro