Muncitor calificati in constructii

STARJOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Executie de lucrari de constructii, finisaje interioare.

Locul activitatii: Le Cres, Montpellier

CERINTE

Minimum 2 ani experienta in domeniul constructii.
Calificare de finisor constituie un avantaj.
Seriozitate, profesionalism.
Disponibilitate de a incepe rapid activitatea. (1 - 2 saptamani).

BENEFICII OFERITE

Oferta: 1300-1500 euro salariul net si cazare asigurata

STARJOBS ROMANIA - Servicii complete in domeniul resurselor umane

Cu echipa noastra motivata si cu experienta in domeniul resurselor umane, folosind relatiile si sistemul cunostintelor retelei europene STARJOBS, sustinem dezvoltarea partenerilor si angajatilor nostrii in numele respectului, orientarii spre oameni si a legalitatii.

Oferim servicii integrate de resurse umane:
• Munca prin agent de munca temporara- Leasing de personal – Inchiriere de personal
• Recrutare si selectie
• Head hunting
• Salarizare
• Training
• Teste psihologice
• Fisa postului
• Consultanta de legislatie a muncii
• Distributie materiale publicitare

Pentru mai multe detalii, ne puteti contacta la:
Adresa: Cluj-Napoca, str. Iuliu Maniu, nr. 17, ap. 7, 400095
Tel/fax: +40264431985
www.starjobs.eu
Mobil: +40 0748-474493
cariere@starjobs.eu