Montator sisteme de ventilatie

Tjobs SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru un client important din Franta, cu peste 350 de angajati si cu o cifra de afaceri de peste 75 000 000 Euro, cautam 6 montatori sisteme de ventilatie industriala.
Responsabilitati:
- montarea sistemelor/ instalatiilor de ventilatii industriale;
- intretinerea si repararea instalatiilor de ventilatii industriale;
- interpretarea desenelor tehnice.

CERINTE

- minim 3 ani experienta in domeniu;
- experienta in munca la inaltime;
- atestat pentru munca la inaltime;
- permis de conducere nacela;
- autorizatie de montaj schele;
- limba franceza: nivel comunicativ.

BENEFICII OFERITE

Daca sunteti interesat asteptam sa ne contactati la numarul de tel: 0727 358 117 sau sa ne trimiteti CV -ul pe adresa de mail: raluca.m@tjobs.ro
Beneficii: cazarea si transportul sunt asigurate!
Nu percepem taxe si comisioane!

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.