Montator pereti cortina

TjobsRecruit

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru unul din clientii nostri din Franta cautam montatori pereti cortina.
Activitatea se desfasoara in Rouen la o cladire de birouri.

Perioada contractuala: 3 luni.

Sarcini:
- montare pereti cortina la o cladire de birouri
- montare schelet metalic

CERINTE

- Experienta in montarea peretilor cortina;
- Experienta de munca cu nacele telescopice;
- Autorizatie de manevrant nacela;
- Cunostinte de limba franceza;
- Obligatoriu calificare in domeniul tamplariei sau constructiilor civile;

BENEFICII OFERITE

Cazare asigurata.
Transportul din Romania - Franta si retur asigurat.
NU SE PERCEPE COMISION!

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.