MEDICI SPECIALISTI PSIHIATRIE PENTRU Fort de France, CARAIBE, Franta

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Locul de munca: Sector Privat – Spital

Locatia: FRANTA (Fort de France, CARAIBE)

Conditii de selectare :

• Specializari: Psihiatrie Adulti , Psihiatrie infantila
• Limba franceza nivel mediu ;
• Pot aplica atat medici specialisti cu experienta cat si proaspat specialist
• Sa aveti o prezenta respectabila, si conduita ireprosabila

CERINTE

Pachet salarial:
• Contract de munca pe perioada fixa sau nedeterminata -Praticien Contractuel
• Salariul se incadreaza pe nivelul 4 + 10% si 20% indemnizatie DOM+ 20% indemnizatie conform statutului de medic (strain)- un salariu lunar ajunge la 4000€
• Garzile sunt platite separat si se ajunge la 420€ pe garda
• Cazare este asigurata de angajator . Prima luna este platita de catre angajator iar incepand cu a doua luna se va plati de catre fiecare candidat in parte.- o cazare ajunge la 550 euro pe luna
• Se lucreaza de luni pana vineri
• Se oferta suport in inchirierea unei masini
• Se ofera Biletul de avion din Romania pana Caraibe
• Suport in inregistrarea la Ordinul Medicilor din Franta
• Vacanta este de 5 saptamani pe an .
• Angajatorul se ocupa sa va obtina autorizatia pentru a putea muncii legal.

Business Activ Consult este o firma de consultanta in domeniul afacerilor si resurselor umane.

Serviciile noastre sunt special concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor intr-o piata in continua dezvoltare in care concurenta este din ce in ce mai acerba iar nevoia promovarii valorilor este in continua crestere.