MEDICI SPECIALISTI PENTRU FRANTA

Medicis Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Medicis Consult, cabinet de selectie si plasare de medici romani in Franta, cauta pentru un spital din Franta, regiunea Ardennes, profilele urmatoare: medici pediatri cu competenta in neonatologie si medici chirurgi ortopezi, care pot face dovada unei experiente de aproximativ un an intr-o tara francofona(Franta, Belgia, Elvetia); medici de chirurgie viscerala, medici neurologi si medici cardiologi

CERINTE

Diploma de medic specialist si dovada unei experiente de 1 an intr-o tara francofona in specialitate(pentru medicii pediatri si pentru chirurgi ortopezi)
Nivel mediu sau avansat de limba franceza
Seriozitate si motivatie de a lucra in Franta

BENEFICII OFERITE

Nu percepem comision si va insotim pe intreaga durata a procesului de recrutare precum si pentru inscrierea la Colegiul Medicilor din Franta.
Ajutor la instalare, detalii clare despre oferta/regiune
Ajutor la negocierea cu angajatorul
Spitalul va asigura pina la 200 euros din cheltuielile de deplasare pentru interviul de angajare

Cabinet de recrutare rom?no-francez, aflat la Paris, specializat in sectorul medical.