Medici Specialisti Medicina Muncii -Franta

BRAINSCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Brains Consulting recruteaza Medici Specialisti Medicina Muncii, pentru Franta in locatii diferite , precum :
- Sud de la France
- Lorraine
- Zone centrale

CERINTE

- Diplomă de licenţă a Facultăţii de Medicină
- Diplomă de medic specialist medicina muncii
- Certificat de Conformitate (eliberat de Ministerul Sănătăţii)
- Limba franceză– nivel mediu (B2)

IMPORTANT!!!
Nu percepem nici un fel de comision sau taxa de inscriere din partea candidatilor.

BENEFICII OFERITE

- Conditii de lucru (orar, salariu, beneficii) similare cu cele ale angajatilor francezi
- Salariu aproximativ este de 6800 Euro brut/luna , in functie de experienta, status familial, etc.+ ore suplimentare

Avantajul de a colabora cu firma Brains Consulting si partenerii acesteia se evidentiaza prin sprijinul pe care vi-l acorda pe tot parcursul procesului de recrutare, cat si dupa incheierea acestuia, precum si faptul ca nu percepem nici un comision!
Va rugam sa vizitati pagina noastra de internet pentru mai multe detalii : http://brainsconsulting.ro/ro/humanresources/pentru-strainatate/1000028.html

Asteptam de la dvs un CV actualizat in limba franceza, detaliat in privinta responsabilitatilor.

DESCRIEREA FIRMEI

FIRMA DE CONSULTANTA SI RESURSE UMANE.