MEDICI SPECIALISTI IN FRANTA – Interviuri preliminatorii in Bucuresti!

jobkompas s.r.o.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentia personala Jobkompas,s.r.o. in colaborare cu agentia de consultanta pentru spitale si clinici frantuzesti NACHTWEY Interational s.a.s. (Paris/Franta) cu multa experienta in domeniu, invita la Bucuresti in data de 12.10.2007 ANESTEZISTI SI NEFROLOGI cu experienta la conferinta de informare.

In cursul conferintei obtineti informatii detaliate despre posibilitatile de lucru foarte atractive in spitale frantuzesti.

La finalul intalnirii vor avea loc interviuri cuprinzand dezbaterea conditiilor de plata si beneficiilor diferite la incadrarea in mediu, de ex. cursul intensiv de lb.franceza, insotire personala la interviul in Franta.

Posturile noastre actuale disponibile pentru ocupare in scurt timp:

- Anestezist specialist (AUBE)
- Anestezist specialist (YONNE)
- Anestezist specialist (VENDÉE)
- 2 Anestezisti specialisti (LOIRETAL)
- 2 Anestezisti specialisti (NORDUL FRANTEI)
- Anestezit specialist (BOURGOGNE)
- Nefrolog specialist (NORDUL FRANTEI)
- 2 Nefrologi specialisti (MAREA MEDITERANA)
- Nefrolog specialist (SUDUL FRANTEI)

Cei interesati sunt rugati sa se inregistreze cel mai tarziu pana in data de 8.10.2007 prin CV scurt in lb.franceza. Ulterior veti primi informatii mai detaliate.

Persoana de contact: Bc.Calamar Ioan, tel.: 00421 908 919 010

Web: www.jobkompas.sk

CERINTE

atestat
limba franceza
experienta

BENEFICII OFERITE

- Atmosfera de colegialitate intr-o clinica dinamica fara sefierarhie
- Posibilitate de promovare si ascensiune
- Program de lucru flexibil
- Concediu 30 de zile, 20 de zile libere
- 15 zile de studii de specializare
- Salariu cca. 6 000 EURO brut/lunar
- Loc de munca de lunga durata

Agentia de plasare JOBKOMPAS in colaborare cu agentia de consultanta NACHTWEY Interational s.a.s. din Franta se ocupa deja de multi ani de recrutarea si plasarea medicilor din Europa de Est.