Medici specialisti FRANTA

MedJob Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Posturile disponibile se afla in spitale publice sau private din Franta .

Contractele sunt pe termen determinat sau nedeterminat.

Daca santeti interesati de oferta noasta, asteptam CV-urile dumneavoastra pe adresa urmatoare:

Email: recrutement@medjob-consulting.com

Tél.: 0033(0)9 53 53 81 05

www.medjob-consulting.com

CERINTE

- Diploma de medicina generale

- Diploma de specialist sau in curs de obtinere

- Acte necesare pentru inscrierea la Colegiul Medicilor (certificat de conformitate, traduceri, diplome)

- Experienta profesionala in domeniul de specialitate (nu e obligatorie)

- Puternica motivatie de a lucra in strainatate

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant.

- Posibilitate de bonusuri (cazare, asigurare medicala).

Firma de recrutare de nivel european, MedJob Consulting a fost creata cu scopul de a favoriza mobilitatea medicilor in toata Europa.

Recrutam pentru partenerii nostri de incredere din Franta si Marea Britanie, spitale publice si holdinguri private, medici in urmatoarele specialitati: ANESTEZIE, MEDICINA MUNCII, RADIOLOGIE, PSIHIATRIE, GINECOLOGIE OBSTRETICA, CARDIOLOGIE, PEDIATRIE