Medici specialisti ATI FRANTA

MedJob Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma de recrutare, MedJob Consulting a fost creata cu scopul de a favoriza mobilitatea medicilor in toata Europa. Recrutam pentru partenerii nostri de incredere din Franta, spitale publice medici specialisti in ANESTEZIE.

CERINTE

Diploma de medicina generale
Diploma de specialist sau in curs de obtinere
Acte necesare pentru inscrierea la Colegiul Medicilor (certificat de conformitate, traduceri, diplome)
Experienta profesionala in domeniul de specialitate (nu e obligatorie)
Puternica motivatie de a lucra in strainatate

BENEFICII OFERITE

Contract de praticien contractuel 3900€ net/luna + garzi
Cazare primele 3 luni.

Firma de recrutare de nivel european, MedJob Consulting a fost creata cu scopul de a favoriza mobilitatea medicilor in toata Europa.

Recrutam pentru partenerii nostri de incredere din Franta si Marea Britanie, spitale publice si holdinguri private, medici in urmatoarele specialitati: ANESTEZIE, MEDICINA MUNCII, RADIOLOGIE, RADIOTERAPIE, PSIHIATRIE, CHIRURGIE, GINECOLOGIE, CARDIOLOGIE, PEDIATRIE, PNEUMOLOGIE, GASTROENTEROLOGIE, NEUROLOGIE, MEDICINA INTERNA, REUMATOLOGIE, NEFROLOGIE, MEDICINA DE FAMILIE, STOMATOLOGIE