Medici PNEUMOLOGI - centru public de pneumologie - FRANTA!

Pluri Consultants

Job expirat

RESPONSABILITATI

- medic SPECIALIST sau REZIDENT PNEUMOLOG

CERINTE

- studii universitare medicale
- experienta in domeniul medical - pneumologie
- certificat de conformitate corespunzator Directivei nr. 93/16CEE
- limba franceza cel putin la nivel conversational
- disponibilitate de relocare in Franta pentru minim 3 ani

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- beneficiati de apartament de serviciu
- aveti oportunitatea de a urma formari complementare in domeniul medical
- contract pe o perioada de 3 ani, cu posibilitate de prelungire
- primiti suport in perioada stabilirii in Franta
- se ofera conditii excelente de lucru, centrul este dotat cu echipament medical modern
- copiii dumneavoastra au ocazia sa beneficieze de sistemul de invatamant francez

Pluri Consultants Romania ofera solutii globale pentru Capitalul Uman, companiilor din Romania si din strainatate.
Suntem o prezenta importanta pe piata de consultanta din Romania, cu o dezvoltare dinamica de-a lungul a peste 14 ani de existenta. Experienta astfel acumulata ne permite definirea unor solutii sinergice clientilor nostri, solutii care pot satisface un camp larg de nevoi specifice din domeniul Capitalului Uman.

Recrutam MEDICI PNEUMOLOGI, SPECIALISTI si REZIDENTI, pentru un important CENTRU MEDICAL PUBLIC, cu orientare exclusiv pneumologica, situat in Sud-Estul Frantei.

Va rugam sa APLICATI la acest anunt direct pe site-ul myjob sau trimitand CV-urile in limba franceza prin e-mail: pluri@pluri.ro sau fax: 021-2328736.