MEDICI PEDIATRI cu EXPERIENTA - clinica privata - FRANTA!!!

Pluri Consultants Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- RESPONSABILITATI SPECIFICE

CERINTE

- studii universitare medicale
- experienta in domeniul medical - pediatrie
- certificat de conformitate corespunzator Directivei nr. 93/16CEE
- limba franceza cel putin la nivel conversational
- disponibilitate de relocare in Franta pentru minim 3 ani

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv: 60-100.000 EUR/an
- contract pe o perioada de mai multi ani, cu posibilitate de prelungire
- suport in perioada stabilirii in Franta
- conditii excelente de lucru, centrul este dotat cu echipament medical de ultima generatie

Va rugam sa APLICATI la acest anunt direct pe site sau trimitand CV-urile in limba franceza prin e-mail: pluri@pluri.ro sau fax: 021-2328736.

Pentru mai multe informatii, nu ezitati sa ne contactati la nr. tel. 021-2328688 sau 021-2328693.
www.pluri.ro

Pluri Consultants Romania ofera solutii globale pentru Capitalul Uman, companiilor din Romania si din strainatate.
Suntem o prezenta importanta pe piata de consultanta din Romania, cu o dezvoltare dinamica de-a lungul a peste 14 ani de existenta. Experienta astfel acumulata ne permite definirea unor solutii sinergice clientilor nostri, solutii care pot satisface un camp larg de nevoi specifice din domeniul Capitalului Uman.

Recrutam MEDICI PEDIATRI cu EXPERIENTA, pentru un centru medical privat din Franta, situat in regiunea Rhone Alpes.