Medici MEDICINA DE URGENTA - clinica privata din FRANTA!

Pluri Consultants Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul este deschis in cadrul unei clinici private din Sud-Vestul Frantei. Exista deja o echipa formata din 4 medici cu specializare similara.

CERINTE

- medic specialist sau primar MEDICINA DE URGENTA
- limba franceza conversational
- disponibilitate de a lucra in Franta min. 3 ani

BENEFICII OFERITE

- salariu: 6.000-7.000 EUR net lunar
- contract pe min. 3 ani incheiat cu clinica
- sprijin la instalare
- suport acordat de clinica pentru inscrierea in Ordinul Medicilor din Franta

Va rugam sa aplicati direct pe site sau trimitand CV-urile la adresa: mihaela.chiriac@pluri.ro. Informatii la telefon: 021 232 86 88.

Nu se percepe comision candidatilor!

Pluri Consultants Romania ofera solutii globale pentru Capitalul Uman, companiilor din Romania si din strainatate.

Suntem o prezenta importanta pe piata de consultanta din Romania, cu o dezvoltare dinamica de-a lungul a peste 15 ani de existenta. Experienta astfel acumulata ne permite definirea unor solutii sinergice clientilor nostri, solutii care pot satisface un camp larg de nevoi specifice din domeniul Capitalului Uman.

RECRUTAM MEDICI SPECIALISTI SI PRIMARI PENTRU CLINICI DIN FRANTA.