Medici Generalisti Franta

365 JOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Detaliile postului de Medici Generalisti in Franta, le regasiti mai jos:
- Posturile sunt in localitati rurale franceze (zone precum Perpignan, Bretagne, sudul Frantei, nordul Frantei)
- Cabinetele sunt utilate si puse la dispozitie de primarii
- Medicii beneficiaza de un ajutor (in bani) pentru locuinta sau de chirie preferentiala: fie acoperit in totalitate, fie ar ramane intre 2-300 euro de platit lunar.

Primaria va plati biletul de avion pentru interviul de angajare cu responsabilul din cadrul Primariei.
Salariul nu poate fi specificat intrucat munca e de liber profesionist: 23€/consultatie, aprox 20 minute/pacient – cu cat se lucreaza mai mult, cu atat se va castiga mai bine. Se poate gastiga 3-4,000 € pe luna sau peste aceasta suma, dupa plata taxelor, daca sunteti o persoana muncitoare si implicata.
Orice consultatie efectuata in afara orelor de program sau efectuata la domiciliul pacientilor se plateste mai mult decat consultatia din cabinet.

CERINTE

Studii: Liceu
Limba straina: Franceză: Avansat
Conditii obligatorii:
1. Motivatie si seriozitate – trebuie sa ramaneti in localitate cativa ani de zile, dorim sa ne asiguram ca veti dori sa va mutati si sa traiti in Franta, macar cativa ani
2. Nivel bun de limba franceza – sa fiti capabil sa faceti o consultatie
3. Experienta minim 4 ani de zile ca medic de familie

BENEFICII OFERITE

Cazare, Transport si asigurare platite.

DESCRIEREA FIRMEI

Cautati oferte de locuri de munca in strainatate?

Aplica online pentru locuri de munca in Anglia, Au Pair Ingrijire copii, oferte in Grecia, Cipru, Criuse Ships jobs pe rauri din Europa: chelneri, barmani, bucatari, ajutor de ospatar, cameriste.

www.transylvania-jobs.com - Locuri de munca in strainatate