MEDICI DE MUNCA IN FRANTA - Regiunea Champagne

Medicis Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Medicis Consult, cabinet de selectie si plasare de medici europeeni in Franta cauta Medici de medicina muncii interesati sa profeseze in Franta in Servicii de preventie. Din 2009, cabinetul nostru a intermediat peste 40 de contracte pentru medici de munca.

In prezent: angajam pentru un Serviciu de preventie aflat in orasul Reims in regiunea Champagne

Lucru in echipa pluridisciplinara ( ergonom, psiholog de munca, infirmieri specializati in medicina muncii, etc)
Vizite medicale la angajare, reluarea activitatii, la cerere, in centru fix, depalsari in intreprindere pentru preventie

Formare in materie de legislatie la inceperea activitatii
Formare in sistem de tutorat cu un alt medic din Serviciu

CERINTE

Medic specialist in medicina muncii
Rezident in medicina muncii (pentru baza de date)
Limba franceza - nivel mediu
Intreres pentru relocare in Franta

BENEFICII OFERITE

Asistenta gratuita pentru toate formalitatile administrative (ordinul medicilor, interviu, instalare)
Contract nedeterminat
insotire la interviul de angajare

detalii clare despre oferta, salariu, evolutie salariala
salariu medic debutant incepand cu 3900 € NET/luna
Medic experimentat pana la 6000 € NET/luna

Tichete de masa
asigurare medicala privata
5 saptamani de concediu platit /an
zile de RTT (in functie de programul de lucru: pentru 37H/saptamana 11 zile de RTT, pentru 39H/saptamana 22 zile de RTT/an)

cabinetul nostru va asigura cazarea la hotel si transportul cu trenul pe durata interviului de angajare

Cabinet francez de selectie si plasare de medici romani in Franta, aflat la Paris. Nu percepem comision de colaborare candidatilor. Pentru interviul de angajare, asiguram transportul in tren si cazarea.

www.medicis-consult.com