MEDICI ATI PENTRU UN SPITAL DIN SUDUL FRANTEI

Medicis Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Medicis Consult MEDICIS CONSULT recruteaza 3 medici specialisti in ANESTEZIE SI TERAPIE INTENSIVA pentru un spital public din departamentul Gers, din sudul Frantei, la jumatatea distantei dintre Atlantic si Mediterana.

DETALIILE OFERTEI :

• Activitate la timp plin in cadrul Serviciului de Anestezie si Terapie intensiva (sint deschise 2 posturi pe anestezie si 1 post pe reanimare/terapie intensiva)
• Contract pe durata nedeterminata (Praticien Contractuel)
• Munca de echipa, in colaborare cu cei 6 medici anestezisti din cadrul Serviciului
• Salariu conform grilei spitalicesti franceze, intre 3800€ si 4000€ net/luna
• Garzile sint platite suplimentar , intre 300€ net pentru o garda completa de zi si 400€ net pentru o garda completa de noapte

CERINTE

CERINTELE POSTULUI :

• Diploma de medic specialist in anestezie/terapie intensiva
• Certificat de conformitate de la Ministerul Sanatatii din România
• Nivel mediu de limba franceza
• Disponibilitatea de a veni in Franta pentru interviul de angajare

Cabinet de recrutare rom¿no-francez, aflat la Paris, specializat in sectorul medical.