Medic stomatolog in Franta, in apropiere de Orleans

VPL Healthcare

Job expirat

RESPONSABILITATI

Tipul postului : CDI

Descrierea postului :

Angajatorul este reprezentat de un centru privat, localizat in apropiere de Orleans, intr-o comuna de aproximativ 5.000 locuitori, unde se afla un singur medic stomatolog.

CERINTE

Centrul reuneste profesionisti din domeniul medical, avand specialitati precum cardiologie, pneumologie, ginecologie, medici generalisti, medici stomatologi, beneficiind de servicii performante (radiologie panoramica 3D, echipamente noi etc.)

BENEFICII OFERITE

Beneficii :

- Concediu platit

- Cabinet complet dotat si nou

- Nu se plateste chirie

- Suport pentru gestionarea aspectelor administrative

- Venituri in functie de activitatea profesionala ; salariul este compus dintr-o parte fixa si una variabila.

VPL Healthcare este o companie care furnizează servicii de asistență și recrutare de personal în domeniul medical și farmaceutic, atât în sectorul public, cât și în cel privat. Rețeaua noastră de clienți include companii de succes din industria de sănătate în cadrul Comunității Europene și a Orientului Mijlociu.