Medic Specialist Chirurgie Viscerala,Franta

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Denumire poziție:Medic Specialist Chirurgie Viscerala
Tara Franta
Adresa locului de muncă: Nord pas de calais, Sarthe, Allier, Puy de Dome, Haute Pyrenné
Descriere clinica:

Facilitatea este o clinică polivalentă care are 260 de paturi. Cu aproape o sută de medici, clinica are servicii de Medicină, Ginecologie-Obstetrică, Urgențe 24/24, Chirurgie, Reanimare, Îngrijire Continuă și Oncologie.

În fiecare an, sunt efectuate 35.000 de vizite în camere de urgență.

Structura are o platformă tehnică modernă: 2 scanere, 1 RMN, laborator polivalent, sală de operație cu 12 săli de intervenție + 3 săli de endoscopie, unitate de terapie intensivă.

Tipul Jobului: Full Time
Venit lunar :intre 3000- 15.000 EUR in functie de numarul pacientilor
Cerințe: Limba Franceza
Experienta :Minimum 2 ani experiență

CERINTE

Conditii:​
Locatie/ Tara Franta

Data de sfarsit Perioada nedeterminata

Masa nu este asigurata

Cazare asigurata de clinica pentru prima luna

Salariu intre 3000- 15.000 EUR in functie de numarul pacientilor

Program de munca 40 de ore pe saptamana

Transportul Romania-Franta Suportat de candidat .

Asigurari Medicale

Asigurari sociale

Concediul Anual

Limbi straine Franceza la nivel mediu

Diploma/ Certificat ,diploma medic specialist si certificate de conformitate

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.