MEDIC PSIHIATRU INTR-O ASOCIATIE DIN FRANTA

Medicis Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

POST DE MEDIC SPECIALIST PSIHIATRU, IN REGIUNEA GARD, IN APROPIEREA ORASULUI AVIGNON, SUDUL FRANTEI
ACTIVITATE IN CADRUL UNEI ASOCIATII CARE SE OCUPA DE CONSILIEREA SI INCADRAREA PERSOANELOR CU DEFICIENTE PSIHICE
CONTRACT PE DURATA NEDETERMINATA
SALARIU CONFORM LEGISLATIEI IN VIGOARE IN FRANTA, 4000 € NET /LUNA

CERINTE

Diploma de medic specialist in PSIHIATRIE
Certificat de conformitate cu directivele europene privitoare la recunoasterea diplomelor si calificarilor profesionale
Nivel conversational de limba franceza
Capacitate de adaptabilitate, flexibilitate

BENEFICII OFERITE

Nu percepem comision
Va oferim detalii clare despre oferta/regiune
Aveti libertatea de a alege independent modalitatea de invatare a limbii franceze
Va oferim gratuit cazare si transport in tren pe perioada interviului de angajare
Va ajutam in demersurile d-voastra de negociere cu angajatorul
Va oferim asistenta pe intreaga perioada a inscrierii la Colegiul Medicilor din Franta

Cabinet de recrutare rom¿no-francez, aflat la Paris, specializat in sectorul medical.