MEDIC GENERALIST: FRANTA

MedJob Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

MEDIC GENERALIST IN LOCALITATI RURALE : FRANTA

Cabinet in liberal in comune din Franta : in regiunea BRETAGNE si in regiunea CENTRE.

Conditii similare de instalare :

Cabinet GRATUIT pina cind medicul ajunge la 15 consultatii/zi – aprox. 3000€ net/luna
Locuita GRATUITA (mobilata) pina cind medicul ajunge la 15 consultatii/zi
Un avans de 5000 € pentru instalare
POSIBILITATE DE A LUCRA LA TIMP PARTIAL CA SALARIAT IN AZILUL DIN COMUNA
Pacienti din comunele limitrofe ( care nu au medici sau sint insuficienti)

CERINTE

DIPONIBILITATE PENTRU INSTALARE IN LIBERAL
DIPLOMA DE MEDICINA DE FAMILIE
DIPLOMA DE FACULTATE
NIVEL BUN DE LIMBA FRANCEZA
CERTIFICATE DE CONFORMITATE
TRADUCERI

Firma de recrutare de nivel european, MedJob Consulting a fost creata cu scopul de a favoriza mobilitatea medicilor in toata Europa.

Recrutam pentru partenerii nostri de incredere din Franta si Marea Britanie, spitale publice si holdinguri private, medici in urmatoarele specialitati: ANESTEZIE, MEDICINA MUNCII, RADIOLOGIE, RADIOTERAPIE, PSIHIATRIE, CHIRURGIE, GINECOLOGIE, CARDIOLOGIE, PEDIATRIE, PNEUMOLOGIE, GASTROENTEROLOGIE, NEUROLOGIE, MEDICINA INTERNA, REUMATOLOGIE, NEFROLOGIE, MEDICINA DE FAMILIE, STOMATOLOGIE