MEDIC FIZIOTERAPEUT - centru public de recuperare si reabilitare functionala din Franta!

Pluri Consultants

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul de Medic Fizioterapeut / Medecin Reeducateur este deschis in cadrul unui centru public de recuperare medicala si reabilitare functionala, situat in apropiere de Paris.

CERINTE

- Medic specialist sau primar FIZIOTERAPEUT
- limba franceza fluent
- disponibilitate de a lucra in Franta minim 3 ani
- persoana dinamica
- foarta buna capacitate de adaptare

BENEFICII OFERITE

- salariu foarte atractiv (3000 - 5000 Euro net/luna)
- apartament de serviciu
- concediu: 28 de zile/an
- zile libere pentru efectuarea de ore suplimentare
- suport in perioada instalarii
- suport acordat in vederea inscrierii in Ordinul Medicilor din Franta

Puteti aplica direct pe site sau trimitand CV-ul dvs. la adresa: pluri@pluri.ro. Pentru mai multe informatii, ne puteti contacta la tel. 037-4009405. Va multumim!

Pluri Consultants Romania ofera solutii globale pentru Capitalul Uman, companiilor din Romania si din strainatate.

Suntem o prezenta importanta pe piata de consultanta din Romania, cu o dezvoltare dinamica de-a lungul a peste 14 ani de existenta.

Recrutam in prezent MEDICI FIZIOTERAPEUTI cu experienta pentru un centru public de recuperare medicala si reabilitare functionala, situat in apropiere de Paris.