MEDIC Anestezist in LIMOUSIN

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

URGENT! MEDIC Anestezist PENTRU FRANTA

cabinet de la Paris, cauta un medic specialist ANESTEZIT pentru un spital universitar din regiunea LIMOUSIN

OFERTA:

Post de Praticien contractuel
Activitate full time, posibilitate de garzi
Salariu conform grilei spitalicesti franceze . Contract de praticien contractuel sau praticien hospitalier
Garzile sint platite intre 150€ brut/garda si 400€ brut/garda (in functie de durata acesteia)

CERINTE

Diploma de medicina generala si diploma de medic specialist
Certificat de conformitate de la Ministerul Sanatatii
Franceza conversational
EXPERIENTA in FRANTA
Dicponibilitate, seriozitate, flexibilitate
Spirit de echipa

va organizeaza interviul in Franta. Transportul cu trenul si eventual cazarea pe teritoriul Frantei sint gratuite!
Nu se percepe comision de la candidati. Va spijinim in toate demersurile administrative (in special inscrierea la Ordinul Medicilor din Franta) si va oferim ajutor la instalare.

Business Activ Consult este o firma de consultanta in domeniul afacerilor si resurselor umane.

Serviciile noastre sunt special concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor intr-o piata in continua dezvoltare in care concurenta este din ce in ce mai acerba iar nevoia promovarii valorilor este in continua crestere.