Mare Oportunitate de Cariera: MEDIC CHIRURG IN FRANTA!

Pluri Consultants

Job expirat

RESPONSABILITATI

- atributii specifice pozitiei de medic chirurg

CERINTE

- studii universitare medicale
- experienta pe pozitia de Medic Chirurg
- certificat emis de Ministerul Sanatatii Publice din Romania conform Directivei Consiliului nr. 93/16CEE ce faciliteaza libera circulatie a medicilor
- limba franceza:fluent
- disponibilitate de relocare in Franta

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial foarte atractiv
- contract pe mai multi ani
- suport in perioada stabilirii in Franta
- conditii de lucru excelente
- in cazul cuplurilor cu copii, se ofera ocazia ca acestia din urma sa isi desfasoare studiile in scolile franceze

Pluri Consultants Romania ofera solutii globale pentru Capitalul Uman din Romania si strainatate.

Acum recrutam MEDICI CHIRURGI care doresc sa isi desfasoare activitatea in clinicile din FRANTA.

Va rugam sa aplicati direct pe site sau trimiteti CV-urile in limba franceza la adresa: pluri@pluri.ro.