LUCRATORI DEPOZIT FRANTA

Gel Logistic Staffing

Job expirat

RESPONSABILITATI

Puteti purta o conversatie in limba franceza si doriti un loc de munca in Franta ? Gel Groupe isi mareste echipa cu inca 6 colegi dornici sa inceapa o cariera in domeniul logistic. Se lucreaza pentru un depozit de elemente decorative situat la aproximativ 40 km sud de Paris.

CERINTE

• Cunosterea OBLIGATORIE a limbii franceze
• Rezistenta la efort
• Seriozitate
• Lucrul in echipa
• Conduita corecta la locul de munca

BENEFICII OFERITE

• Atestat pentru liza electrica si stivuitor valabil in Franta (CACES 1, CACES 3, CACES 5). Perioada de formare profesionala de 2 saptamani este platita ca si cum ati fi lucrat dupa programul normal. Costul formarii este suportat de intreprindere.
• Program de lucru: de luni pana vineri, de la ora 06h00 la ora 13h00 sau de la 13h00 la 20h00 , cu posibilitate de a face ore suplimentare (platite 125%)
• Contract de munca FRANCEZ (nu se face detasare sau conventie)
• Durata contract : 3 luni, cu posibilitate de prelungire
• Salariu: 1450 euro brut lunar + 150 euro net prima lunara + 600 euro net prima la final de contract

Créé en 2010 près de Lyon, GEL Groupe est devenu en quelques années le spécialiste des services innovants dans le secteur des ressources humaines grâce à 4 dispositifs principaux : GEL, Equip’, Jobweb et Flexicurity.