Lacatus confectii metalice

Tempo Job International

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o societate de productie echipamente pentru industria agro-alimentara. Societatea este specializata in producerea cuvelor din otel inoxidabi.

Responsabilitati:
- specialist in fabricarea cuvelor de racire a laptelui/ de fabricare a vinului;
- citirea planului tehnic;
- ajustarea pieselor componente;
- asamblarea pieselor compnente;
- sudarea manula a pieselor prin procedura TIG;
- slefuirea cu un disc abraziv a sudurii din interiorul cuvelor;
- sudarea tevilor pe partea exterioara a cuvelor prin procedura TIG;
- sudura trebuie sa fie cu o precizie de 0,6 mm grosime.

CERINTE

Calificare de lacatus confectii metalice;
Citirea planurilor tehnice (in limba franceza);
Cunoasterea procedurii de sudura TIG a otelului inoxidabil;
Cunoasterea materialelor de sudura;
Slefuirea sudurii;
Ajustarea si asamblarea pieselor componente;
Persoana serioasa, capabila sa lucreze in conditii de fabrica.

BENEFICII OFERITE

Salariul net lunar: 1050 Euro

Agentie acredidata MMSS si ANOFM ofera servicii de recrutare si plasare de personal intern si international, servicii de leasig de personal si administratie.