Kinetoterapeut, Locație Franța, Salariul 2100 de Euro net pe luna

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Poziția: Kinetoterapeut

Tara: Franța

Locație: Regiune Centre (1h de Paris)

Poziții disponibile: 2

Locul de munca: Spital Public

Salariul NET pe luna : 2800 Euro brut (2100 Euro net)

Ce oferă Angajatorul:

Perioada contractului: nedeterminata
Cazare gratuita primele 3 luni
Se lucreaza in medie 39 ore pe săptămâna,
Beneficiați de Asigurări Sociale,
Beneficiați de Asigurări Medicale,
Acces la Schema de Pensie,
Concediul de odihna anual este de 30 de zile,

CERINTE

Condiții de Recrutare:

Diploma de Licența si/sau Master specializarea Fizioterapie, Kinetoterapie
Cunostinte de limba franceza la un nivel mediu
Candidatul trebuie sa fi obținut autorizația de libera practica in Franța.

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.