Instalator

TjobsRecruit

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru o companie din Franta cautam urgent instalator.
Activitatea se desfasoara pe santier.

Responsabilitati:

- executie lucrari de fixare şi sustinere a diverselor piese ale instalatiei de apa, instalatii sanitare, gaze, incalzire centrala, ventilare şi conditionare, alimentare cu apa, retele exterioare şi instalatii frigorifice;
- montarea elementelor componente si a racordurilor;
- revizuirea starii de functionare a diferitelor elemente componente ale instalatiei de apa şi canal;
- realizarea retelei de evacuare apa/ incalzire si a conductelor de ventilatie;
- executare lucrari de imbinare tevi;
- realizarea de alimentari de termoficare cu teava de cupru
- sudarea si lipirea tevilor cu cositor/ flacara
- folosirea de materiale precum: cupru, otel,PVC, fonta

CERINTE

Studii: Scoala profesională
Limba straina: Franceză: Mediu
Experienta 3-5 ani, pe o pozitie similara
Cunostinte de limba Franceza la nivel conversational
Cunostinte de interpretare planuri de executie si desene tehnice
Experienta in cositorit si lipire PVC.

BENEFICII OFERITE

Perioada contractului este pe 3 luni
NU SE PERCEPE NICI UN COMISION!

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.