INGINER COORDONATOR SANTIER FRANTA

S.C. DAS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- va acorda consultanta si asistenta pentru executia lucrarilor de instalatii pe care firma DAS le desfasoara pe teritoriul Frantei si va asigura conducerea santierelor in curs.
- va participa la organizarea de santier, controland si stabiliind un program de lucru pentru realizarea efectiva a lucrarilor in termenii contractuali;
- va participa la toate reuniunile organziate la cererea antreprenorului general si la toate intalnirile de santier organizate de maistrul de lucrare;
- va dispune, la nivel general, toate prevederile necesare privind executia de lucrari, consultand in prealabil conducerea firmei;
- va asigura fluxul de aprovizionare cu accesorii necesare montajului;
- va intocmi in limba franceza corespondenta si documentele necesare desfasurarii lucrarilor, cu informarea prealabila a beneficiarului;
- va asigura comunicarea intre DAS si Antreprenorul General, intre echipele de executie DAS si reprezentantii Antreprenorului General pe cele doua santiere;
- va organiza si realiza receptia lucrarilor conform contractelor incheiate intre S.C. DAS si Antreprenorul General.

CERINTE

Inginer instalatii, absolvent al Facultatii de Instalatii (indiferent de specializare), experienta minim 5 ani in domeniul executiei (cel putin 2 lucrari de anvergura). Persoana care vorbeste fluent franceza si romana (interviul se va desfasura in ambele limbi). Foarte bune abilitati de comunicare; tehnici de negociere si mediere. Foarte bune abilitati de coordonare a echipelor si de motivare a acestora.

BENEFICII OFERITE

- salariul se negociaza in cadrul interviului

Prezenta pe piata din 1991, compania DAS este recunoscuta astazi ca lider al pietei de instalatii in constructii din Nord-Estul Romaniei si una dintre cele mai importante companii de instalatii din tara. Dezvoltarea companiei s-a cristalizat in jurul variabilei satisfactia clientului, principala masura a performantelor noastre. Investind in oameni si tehnologii, preocupati de cercetare si de calitatea serviciilor oferite, DAS este astazi - o companie performanta, un lider si un exemplu de competente.