Infirmier/live in, Kent, Marea Britanie

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Poziția: Infirmier/live in

Tara: Marea Britanie

Locație : Kent
Poziții disponibile:3
Locul de munca: Domiciliu/Live-in
Salariu BRUT : cuprins între 75 și 90 GBP pe zi

Ce ofera Angajatorul :

Perioada contractului: minimum 1 an
Asigurări sociale,
Asigurări medicale,
Ore suplimentare ,
Concediu plătit,
Cazare asigurata de angajator GRATUIT
Biletul de avion este plătit de angajat

CERINTE

Condiții de recrutare:

Experienta in îngrijirea persoanelor vârstnice constituie un avantaj
Cunostinte medii-avansa de limba engleza scris si vorbit
Fara abateri de la lege sau sancțiuni la locul de munca

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.