ILE DE FRANCE: MEDIC MEDICINA MUNCII

MedJob Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Avem disponibil un post de medic de medicina muncii in DEPARTAMENTUL ESSONNE, IN ILE DE FRANCE (Asociatie inter-entreprise).

CONTRACT: CDI, timp plin, salariu conform grilei CISME. Salariul este de 4300€ net/luna (12 salarii). Se ofera mutuelle. Se oferta avans pentru inchirierea unui locuinte.

Orasul are peste 13000 de locuitori si dispune de o gara care leaga direct localitatea de Paris (RER D, durata calatoriei: 1h10).

CERINTE

FRANCEZA NIVEL B1
DIPLOMA DE SPECIALITATE
CERTIFICATE DE CONFORMITATE
EXPERIENTA PROFESIONALA (e recunoscuta la salariu)
TRADUCERILE TUTUROR ACTELOR

BENEFICII OFERITE

Conditii oferite:

Serviciul nostru este gratuit
Cazare platita de catre cabinet pe durata interviului
Tren in Franta (gratuit)
Bilete de metrou
Formarea medicului pentru interviul de angajare

Firma de recrutare de nivel european, MedJob Consulting a fost creata cu scopul de a favoriza mobilitatea medicilor in toata Europa.

Recrutam pentru partenerii nostri de incredere din Franta si Marea Britanie, spitale publice si holdinguri private, medici in urmatoarele specialitati: ANESTEZIE, MEDICINA MUNCII, RADIOLOGIE, RADIOTERAPIE, PSIHIATRIE, CHIRURGIE, GINECOLOGIE, CARDIOLOGIE, PEDIATRIE, PNEUMOLOGIE, GASTROENTEROLOGIE, NEUROLOGIE, MEDICINA INTERNA, REUMATOLOGIE, NEFROLOGIE, MEDICINA DE FAMILIE, STOMATOLOGIE