HoReCa Franta

SC PROFESSIONAL ACTIVE INTERIM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Echipa Professional Interim angajeaza ospatarite fete pentru unul din hotelurile sale de 3 stele din Franta, pentru sezonul de iarna (decembrie - aprilie).

OFERIM:
1. Salariul de 1300 euro net/luna.
2. Cazare si 3 mese/zi in hotelul respectiv.
3. Transport pana la locatie.
4. Contract de munca in Romania pe perioada determinata cu detasare.
5. Asigurare medicala privata la Generali valabila in U,E.
6. Consultanta pe toata perioada contractuala.

Daca va considerati corespunzatoare pentru postul oferit, ne puteti contacta telefonic pentru mai multe informatii la 0755162825 , sau sa ne trimiteti direct CV-ul la adresa e-mail: professionalinterim@gmail.com

Rugam a fi contactati doar de persoane ce corespund profilului cautat.
Va multumim!

CERINTE

CERINTE:
1. Experienta in domeniu de minim 1 an.
2. Limba franceza si limba engleza la nivel conversational.
3. Motivatie, profesionalism si dinamism.

Professional Interim este o agentie de recrutare si plasare forta de munca in domeniul HoReCa in Franta, pe sezoane: sezon iarna (decembrie - aprilie) si vara (iunie- septembrie).