FRANTA- NISA - OSPATARITE, CAMERISTE PENTRU SEZONUL ESTIVAL 2008

Firma straina de elita in domeniul constructiilor

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se cauta urgent ptr sezonul estival 2008 ptr un lant hotelier din zona Nisei urmatoarele pozitii:
- ospatarite , cameriste, ajutor bucatari
- persoane dinamice, prezentabile
- experienta intr o pozitie similara minim de 1 an

CERINTE

- calificare si experienta intr-o pozitie similara
- cunoasterea limbii franceze la nivel mediu obligatoriu
- cunoasterea limbii engleze reprezinta un avantaj
- bune abilitati de comunicare, amabilitate,
- rapiditate, siguranta si precizie

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv 1200 de euro
- cazare si masa asigurata
- mediu de lucru international intr o zona turistica a Frantei deosebita

Firma exclusiv straina, lider in domeniul constructiilor, este in cautare de oameni calificati cu o bogata experienta de lucru si bune cunostinte de limba engleza.

All applications will be treated strictly confidential. Only suitable candidates will be contacted. Please apply with CV in English