Fierar betonist - Franta

Neptune RH

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentia de recrutare franceza Neptune RH cauta pentru clientul sau, o renumita firma franceza, fierar betonist pentru lucru la asamblarea armaturilor in atelier.

CERINTE

Conditii de recrutare :

Experienta in constructii ca fierar-betonist.
Capacitatea de a citi si lucra dupa plan.
Cunoasterea limbii franceze reprezinta un avantaj.
Cautam persoane muncitoare, dinamice si serioase la locul de munca.

BENEFICII OFERITE

Ce ofera Angajatorul :

Pachet salarial atractiv : 1.400 – 1.500 € net/ luna, dupa plata tuturor taxelor, impozitelor si a cazarii.
Petrnu prima luna se asigura cazarea de angajator, dar se va retine din salariul lunii
Se lucreaza in medie 35 de ore pe saptamana, plus 2 ore suplimentare, de luni pana vineri.
Sambata si duminica liber.
Costul transportului din Romania in Franta si de la locul de cazare la locul de munca, este suportat de candidat.

Nu se percepe niciun comision!

Agentie de recrutare franceza in domenii precum: constructii, aeronautica, comert si servicii.