Electromecanici

365 JOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Mentenanta fabrica produse de papetarie, mentenanta masini de pliere a cartonului (cutii, ambalaje etc)

- reperare si debransare masini
- decuplare si demontare a diferitor elemente pentru realizarea intretinerii (demontare de elemente mecanice necesara)
- Identificarea problemelor de demaraj
- Repunerea in functiune si reglarea/testarea masinilor

CERINTE

Cerinţe job

Limba straina: Franceză: Mediu

Calificare de electromecanic industrial.

Experienta industriala.
E nevoie de persoane experimentate care pot depista si rezolva rapid eventuale probleme.
Alte informaţii

Start : 1 iulie – 31.08.2012, posibilitate de prelungire

BENEFICII OFERITE

Beneficii: Cazare, transport platit RO-FR dus-intors.

FARA COMISION!

DESCRIEREA FIRMEI

Cautati oferte de locuri de munca in strainatate?

Aplica online pentru locuri de munca in Anglia, Au Pair Ingrijire copii, oferte in Grecia, Cipru, Criuse Ships jobs pe rauri din Europa: chelneri, barmani, bucatari, ajutor de ospatar, cameriste.

www.transylvania-jobs.com - Locuri de munca in strainatate