Electromecanic pentru Franta (full-time)

Vitam World Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

- montajul, punerea in functiune, efectuarea lucrarilor de mentenanta si verificare a masinariilor.
- gestiunea parcului de utilaje
- inlocuirea parcului de utilaje
- intretinerea vehiculelor societatii (optional)
- alte cerinte conform fisei postului

CERINTE

diploma de electromecanic facultate/scoala postliceala/liceu
- certificate de absolvire a unor cursuri de perfectionare in domeniu etc…
- experienta relevanta in domeniu
- nu sunt necesare cunostinte de limba franceza
- dorinta de a se reloca in Franta (Lyon)
Competente :
- profesionalism, seriozitate, spirit de echipa

Atentie !

Candidatii selectati vor fi supusi unui test in Franta, cheltuielile de deplasare fiind suportate de acestia din urma.
In cazul in care nu detineti experienta si calificarile necesare, va rugam sa nu aplicati.

BENEFICII OFERITE

Salariu negociabil
Cazare si transport asigurat
Posibilitatea de a trece de la un contract pe durata determinata la un contract pe o durata nedeterminata .

Locatie: Franta, Lyon

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie plasare forta de munca