Electromecanic

TjobsRecruit

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabil pentru repararea mecanică de motoare electrice
Va vor testa motoarele cu instrumente de diagnostic cum ar fi "micrometer"
Ansamblare de motoare
Reperare si debransare masini
Decuplare si demontare a diferitor elemente pentru realizarea intretinerii (demontare de elemente mecanice necesara)
Identificarea problemelor de demaraj
Repunerea in functiune si reglarea/testarea masinilor

CERINTE

Limba straina: Franceză: Mediu

E nevoie de persoane experimentate care pot depista si rezolva rapid eventuale probleme.
Flexibil
Exact si precis
Abil de a lucra independent
Trebuie sa ofere un produs finit bun
Minim 5 ani experienta pe o pozitie similara
Diploma sau calificare in domeniu

BENEFICII OFERITE

Beneficii: Cazare,transport platit
Salariu: 1500 - 2000 euro

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.