Contracte medici Franta

RH Sante

Job expirat

RESPONSABILITATI

RH Sante, cabinet de recrutare specializat in domeniul medical cu sediul la Paris, cauta medici specialisti in medicina muncii, medici chirurgi oftalmologi si medici urologi pentru diferite regiuni ale Frantei.

Gasiti toate ofertele noastre de munca pe site-ul nostru: http://www.rh-sante.com

Trimiteti CV-ul in limba franceza.

Pentru informatii suplimentare sunati la 0033144692651

CERINTE

In cadrul unui spital sau al unei clinici private de pe teritoriul Frantei, exercitati functia de medic specialist. Medic specialist cu autorizatie de libera practica valabila si care eventual a facut deja demersurile pentru obtinerea certificatului de libera practica in tarile Uniunii Europene. Persoana cu un nivel de limba franceza satisfacator.

BENEFICII OFERITE

Contract pe durata nedeterminata in Franta.(CDI) Salarizare avantajoasa si conditii de munca profesionale.

RH Sante, cabinet de consiliere si recrutare, specializat in domeniul medical cu sediul la Paris.