Consultanta vanzari cosmetice in mall- Paris - Fara comision sau taxe!

Head-Hunting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vrei sa traiesti in una din cele mai mari capitale europene si sa lucrezi in mall-uri luxoase?

Head-Hunting iti ofera oportunitatea de a lucra ca si consultant vanzari produse cosmetice la standuri elegante si de a castiga bani proportional cu efortul depus, fara sa platesti nici un fel de comision sau taxa!

Locatii:
Franta - Paris
UK – Londra
Italia - Roma, Milano, Sardena
Germania - Berlin

NU SE PLATESTE NICI UN FEL DE COMISION SAU TAXA!

Castiguri medii intre 1500 – 2500 lire/euro pe luna, cazare asigurata contra cost, decontarea transportului.

Paris:
- castiguri bazate pe comision intre 15%-28% (din vanzarile fara TVA, cu cat se vinde mai mult pe zi, creste si comisionul).
- minim garantat pentru prima luna 750 euro
- castiguri lunare in timpul anului intre: 2000-3000 euro/luna

Italia:
- se ofera salarizare cuprinsa intre 6 euro/ora - 15 euro/ora, in functie de vanzari sau comision intre 20%-30% din vanzarile zilnice.

Londra:
- se ofera suma minima garantata pentru prima luna de 750 lire
- comision 20-30% din vanzarile zilnice

Berlin:
- se ofera o suma minima garantata de 750 euro/luna
- comision 20%-30%

Vanzarile se bazeaza pe mici demonstratii practice asupra clientilor.
La sosire candidatii vor beneficia de training.

Toate interviurile se vor desfasura pe Skype, cu camera web, nu trebuie sa va deplasati la sediul firmei.
In cadrul primului interviu, va vom face o prezentare in detaliu a ofertei.

Compania de cosmetice va ajuta cu indeplinirea procedurilor legale.

Cazare asigurata contra cost in apartamentele firmei frumos amenajate, complet utilate si mobilate modern, cu TV, cablu si internet, 2 persoane in camera.

Costul chiriei este intre 12-15 lire sau euro/zi/pers.- in functie de locatie.
Costul include si plata tuturor utilitatilor, chiria se plateste ulterior.

Transportul se deconteaza dupa 60 de zile lucrate, in limita a 100 lire/euro.

Se poate pleca cu o prietena.

Puteti trimite CV-ul dumneavoastra cu fotografie si direct pe adresa de e-mail: carmen@jobale.org.il, specificand si locatia pe care o preferati.

CERINTE

- tineri cu varste intre 20-27 ani,
- limba engleza nivel mediu + limba franceza nivel mediu – Franta
- limba engleza nivel mediu/avansat - Anglia
- limba italiana nivel mediu sau engleza la nivel mediu + italiana incepator - Italia
- limba engleza nivel mediu, limba germana incepator - Germania
- experienta in promotii, vanzari sau servicii de infrumusetare reprezinta avantaj,
- dorinta de a castiga cat mai mult,
- perseverenta,
- personalitate dinamica,
- foarte bune abilitati de comunicare.

Numai candidatii selectati vor fi contactati.

Firma de recrutare personal acreditata pentru angajari in tara si strainatate.