Cofrajor betonist

Tjobs SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Aveți experiență în domeniul construcțiilor? Sunteți dornic să contribuiți la construirea și renovarea caselor, clădirilor de birouri și a altor construcții civile? Pentru o companie din Franța, activă pe piață încă din 1948, căutăm cofrajori-betoniști.

Responsabilități:
-consolidarea podelelor, pereților și coloanelor în conformitate cu desenele și instrucțiunile primite
-citirea și interpretarea desenelor tehnice
-stabilizarea betonului și pregătirea pentru fixare a oțelului
-lucrări de asamblare și de montare a armăturilor pentru elemente prefabricate mici sau simple
-utilizarea cofrajelor standard sau a celor din lemn
-fasonarea barelor de oțel – beton
-montarea armăturilor în elemente de rezistență din beton

CERINTE

-cunoașterea limbii Franceze la nivel mediu
-minim 5 ani experiență pe o poziție similară
-deținerea unei calificări profesionale în domeniu
-disponibilitate imediată

BENEFICII OFERITE

-venit lunar net 1750 Euro
-cazare asigurată
-transport asigurat

NU PERCEPEM COMISIOANE!!
Asteptam cv-urile dumneavoastra pe adresa de e-mail marius.marcoci@tjobs.ro
Pentru mai multe informatii va rugam apelati numarul de telefon 0786 177 939

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.