Charpantier metalic

SC EUROPIC INTERIM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Căutăm și selectăm pentru o companie franceză muncitorii callificați in construcții metalice ,cu abilități de lucru în echipă si autohton,persoane serioase și dinamice.
-experiență pe șantierele franceze constitue avantaj
-experiență în domeniu minim 5 ani

CERINTE

- Să stie să confecționeze elemente de structură și de asamblare a confecțiilor metalice,operatii tehnologice de confecționare a elementelor de structură,de asamblare si montaj.
-ajustează asamblează îmbină,finisează diferite construcții metalice.
-cunoștințe de citire plan,schiță, desen tehnic
-să stie sa folosească flexul ,aparatul de sudură și celelalte scule avute în dotare destinate acestei meserii.
-cunoașterea limbii franceze nivel conversațional constitue avantaj.
-experiență în domeniu minim 5 ani.
-angajarea se face în Romania cu detașare în Franța.

BENEFICII OFERITE

Salariu oferit 1510 euro net
Cazare asigurată de angajator
Transport asigurat de angajator

Nu percepem nici un fel de comision

Suntem o societate de agenti de muncă temporară care pune la dispozitia clienților muncitori calificați sau necalificați după caz.